Адміністрація КНП «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області висловлює свою подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «Амкор Спешіелті Картонз Україна» зареєстроване Дергачівською районною державною адміністрацією Харківської області у 2007 році.

Фабрика ефективно реалізує заходи та програми, спрямовані на підтримку різних соціальних проектів.

Сьогодні, у часи коли пандемія коронавірусу продовжує набирати хід, компанія «Амкор» шукає і знаходить можливості не тільки продовжувати роботу в кризових умовах, а ще й допомагати суспільству і державі впоратися з новими несподіваними викликами.

В рамках цього, ТОВ «Амкор Спешіелті Картонз Україна» надав фінансову підтримку КНП «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради Харківської області для закупівлі засобів індивідуального захисту та інших потреб, пов’язаних з пандемією.

«Для нас залишається у фокусі соціальна відповідальність бізнесу, направлена на боротьбу з COVID-19. Тому активна участь підприємства у вирішенні проблем, що стоять перед суспільством, стає дедалі актуальнішою» – зазначає виконавчий директор Труштін Олексій Григорович