26 червня 2024 року – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом
Зловживання наркотиками – одне з найбільш загрозливих явищ сучасного світу.
Не секрет, що наркотичні препарати досить швидко призводять людину до моральної деградації та втрати фізичного здоров’я.
При цьому наркобізнес залишається найприбутковішою кримінальною індустрією, а кількість тих, хто починає вживати наркотики, лише зростає, при цьому більша частина цих людей – молодь і підлітки.
Наслідками вживання наркотиків є втрата працездатності і здоров’я в молодому віці, смерть внаслідок передозування або ускладнень, поширення ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, соціальна дезадаптація, зростання злочинності.
Боротьба з наркоманією наразі не втрачає своєї актуальності. Реальна ціна вживання наркотиків – втрата власного здоров’я, здоров’я дітей, щастя близьких, шкода оточуючим і всьому суспільству.
Наркотична залежність – це виклик усьому людству і кожній сім’ї окремо. І від того, як ми на нього відповімо, залежить наше майбутнє.
За порадою з приводу варіантів лікування наркотичної залежності звертайтесь до лікаря нарколога КНП «Дергачівська центральна лікарня» Дергачівської міської ради БАБЕНКА Євгенія Юрійовича, перша кваліфікаційна категорія, стаж роботи 15 років, часи прийому понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 14.00.
