Тетяна Біловол: «Медики зараз знаходяться на передовій, і засоби захисту – це перша необхідність».
Сьогодні весь світ бореться з пандемією. Проте це не тільки час боротьби, але й час переоцінки цінностей. Пандемія вчить нас цінувати прості речі, а ще вона оголила ті проблеми, що існують нині в Україні, й зокрема в нашій системі охорони здоров’я. Однак у цих важких обставинах проявляються не лише проблеми, а й сильні позитивні людські якості.

Жодного разу не залишались осторонь будь-яких наших проблем наші земляки – подружжя Тетяни і Олександра Біловол. І цього разу ми знову бачимо їхню підтримку та допомогу.

Так, 7 квітня Всеукраїнський благодійний фонд «З добром до людей», Почесним президентом якого є Почесний громадянин Харківської області, депутат Харківської обласної ради Тетяна Біловол, передав Харківській обласній клінічній лікарні та районним лікарням нашого регіону засоби захисту першої необхідності – медичні маски і оглядові одноразові латексні рукавички фірми «MEDICARE».

Всеукраїнський благодійний фонд «З добром до людей» завжди готовий прийти на допомогу, а особливо в нинішній ситуації, коли медицина переживає період реформ і у більшості лікарень немає коштів навіть на найнеобхідніше, – зазначила Тетяна Біловол. – До нас зверталися медсестри і лікарі – у лікарень просто немає коштів, щоб закупити необхідні засоби захисту. Тому ми передали 30 000 масок і 10 000 рукавичок, які були розподілені по медичних установах Харківської області, а також передані до Харківської обласної клінічної лікарні. Зокрема, медики Дергачівського району отримали 3 000 масок та 1 000 одноразових латексних рукавичок фірми «MEDICARE».

Академік Національної академії медичних наук України, Почесний громадянин Харківської області Олександр Біловол говорить, що проблема, яка нас спіткала, – дуже серйозна, але ми єдині в боротьбі з нею.
«Зараз ми повинні не політиканством займатися, а вирішенням тієї проблеми, яка захопила Європу і світ, а тепер підступила й до нашої країни. Сьогодні святий обов’язок влади, політиків і бізнесу – забезпечити наших медпрацівників усіма необхідними засобами індивідуального захисту», – заявив Олександр Миколайович.

Головні лікарі лікарень, яким вручили величезні коробки з масками і рукавичками, підтримці дуже раді. Вважають, що така допомога зараз дуже своєчасна і необхідна. Адже зустрічати підступний вірус з голими руками і відкритими обличчями просто по-людські страшно.

За словами Олександра Біловола, Всеукраїнський благодійний фонд «З добром до людей» надає підтримку медикам Харківської області, щоб у лікарів, фельдшерів, медсестер і санітарів була впевненість у тому, що вони не залишилися один на один з проблемою.

«Я хочу подякувати харківським медикам і медикам усієї країни за їх титанічну працю, за зусилля, які вони докладають у щоденній роботі за здоров’я і життя кожного з нас. Акції допомоги, які зараз відбуваються по країні і, зокрема, в нашій області, говорять про те, що люди не байдужі до проблеми. І, в першу чергу, такі заходи – це підтримка медичних працівників. А злагоджена робота медиків, департаментів охорони здоров’я Харкова та області – це запорука успіху і перемоги над такою серйозною проблемою як коронавірус», – підсумував Олександр Біловол.